PL

Jesteśmy M&K Studio i walczymy ze stereotypem weselnych, nudnych filmowych tasiemców. Film ślubny można mieć taki, który zachwyca, powoduje łzy szczęścia i wzruszenia a także przypomina ten wspaniały dzień życia. Naszym zadaniem jest takie sfilmowanie Waszego ślubu, żeby właśnie tak było.

To co nas wyróżnia to doświadczenie. Nie tylko te zdobyte przy filmowaniu ślubów, ale też w codziennej pracy z klientami biznesowymi. Nad doskonaleniem sztuki filmowej spędzamy wiele czasu, ponieważ jest to nasze hobby, pasja oraz coś co robimy na pełen etat. Wieloletnią już pracę opieramy na solidnych fundamentach edukacji na polskich uczelniach filmowych. Nasze kadry to nie dzieło przypadku.

Wierzymy, że film ślubny nie różni się wiele od hollywodzkich produkcji. Oba przypadki łączy spójnie opowiedziana historia i emocje wyrażane za pomocą obrazu. Biorąc w ręce kamerę wykorzystujemy ją jako narzędzie do tego, żeby opisać Waszą piękną miłość poprzez obraz i dźwięk.

Chociaż sprzęt jest ważny i każdego roku inwestujemy krocie, aby technologicznie być na najwyższym poziomie – to nie on sprawia, że nasze filmy oglądacie ze łzami wzruszenia w oczach. Lustrzanki DSLR, statywy, monopody, flyery, krany, gimbale i drony, HD, 4k, slowmotion itd. Wszystko to mamy. Najważniejsze jest jednak, że w głowach mamy to, jak wszystko ze sobą połączyć w sposób wprowadzający w zachwyt Was i całą Waszą rodzinę i znajomych.

Największe wymagania stawiamy sobie sami. Nasze ambicje nieustannie ciągną nas w górę. Chcemy zmieniać rynek filmu ślubnego na lepszy. Nie ogranicza nas żadne miejsce w Polsce i Europie. Aby nakręcić piękny film jesteśmy gotowi lecieć na drugi koniec świata. Jeżeli uważacie, że historia Waszej miłości warta jest tego, aby opowiedzieć ją w najlepszy, możliwy sposób – dobrze trafiliście odwiedzając naszą stronę. Nakręcimy Wam film, do którego będziecie wracać z przyjemnością.

Zespół M&K Studio

ENG

As fulltime filmmakers, we set ourselves one rule that keeps us motivated and passionate about each film we make. That rule is to work only on projects that give not only happiness but also challenges. This is why we created M&K Studio.

Each love stories we film is different but they all share beautiful emotions that come with them. We use our experience to forge that emotion into film language. That’s our recipe for everlasting memories that you can recall anytime you want. By choosing M&K Studio as participants in your wedding day you can be certain that you will receive the best parts of it wrapped up into the professional cinematic experience.

Our ambition gives us constant urge to learn and make progress. We choose lightweight equipment that gives us an advantage of being invisible but without trade-off for image quality. And we simply love what we do.