uwieczniamy najpiękniejsze

Emocje

 
vlcsnap-2018-08-29-12h50m14s774.png

M&K Studio

Film ślubny nakręcony z pasją

Filmem interesujemy się od zawsze i dobrze wiemy, że dobra produkcja, to nie tylko świetne ujęcia, muzyka, czy oświetlenie, ale przede wszystkim historia opowiedziana w niebanalny sposób. Historię tworzą Wasze emocje, uczucia, uśmiech czy łzy szczęścia a naszym zadaniem jest pokazać je tak, żeby stały się dla Was pamiątką na całe życie. Nazywamy się M&K Studio i chcielibyśmy pokazać Wam naszą wizję Waszego filmu ślubnego.

 

Napiszcie do nas

Będzie nam bardzo miło, jeżeli skorzystacie z naszego formularza kontaktowego. Dowiemy się czy mamy wolny termin i trochę się poznamy.

vlcsnap-2018-08-29-22h24m28s981.png

Referencje

Odkąd zobaczyłam filmy Kacpra i Marcina wiedziałam, ze to właśnie Oni zajmą się upamiętnieniem najpiękniejszego dnia w moim życiu <3 I udało się :) Trailer to takie wesele w pigułce, która staje gulą w gardle, wyciska łzy wzruszenia i przywołuje uśmiech na twarzy. Długi film ogląda się lekko i przyjemnie. Chłopaki, mimo oczywiście pełnego profesjonalizmu, roztaczają swobodną atmosferę i rozładowują stres, a podczas wesela są niemal niewidzialni :)
— Agata P
Wspaniali ludzie, którzy tworzą niesamowity klimat. Prawdziwi profesjonaliści którym nie umknie nawet najmniejszy szczegół. Zdecydowanie polecam! Jakość wideo mówi sama za siebie.
— Marcin S
Serdeczne dziękujemy M&K Studio za cudowny film, pełen magii i wzruszeń.Film przygotowany został bardzo starannie, z pięknie dobraną muzyką i ujęciami :) Polecamy każdemu, kto pragnie mieć niesamowitą pamiątkę ze swojego ślubu :)
— Marika G
Najwspanialsza pamiątka ślubna, o której może marzyc każda Młoda Para. Gdyby rozdawali Oskary w kategorii “ najlepszy film ślubny” już dawno byście mieli swoją statuetkę i gwiazdkę w Hollywood :D Dziękujemy :)
— Milena S


 

IDea

W filmie najważniejsza dla nas jest historia. Historia opowiedziana nie tylko obrazem, ale przede wszystkim Waszymi emocjami i uczuciami. Zobaczcie kilka naszych filmowych historii klikając poniżej a po więcej zapraszamy Was na Vimeo.

 

zobaczcie nasze produkcje


O nas

czyli krótko o m&k Studio

Film i wszystko co z nim związane jest naszą pasją od zawsze. Na co dzień kręcimy teledyski, reklamy, pracujemy dla klientów biznesowych a także pracujemy przy filmach fabularnych. Naszą pasją jest nie tylko film, ale także fotografia a aparat towarzyszy nam podczas każdej podróży.